Başkan Mesaj Dekor Başkan Mesaj Dekor

Bizim İşler, Güzel İşler

Başiskele Kocaeli’nin cazibesi en yüksek ilçesi. Bu ilçenin çocuğuyum. Sokaklar, caddeler, parklar, yollar, altyapı… Hizmet ettiğim yerler, evimin bahçesi gibi doğduğum yaşam alanı. Komşularımın, arkadaşlarımın, kardeşlerimin faydalandığı işler yapmak, yaşadıkları yerler kurmak nasibim oldu.

Tevazu, gayret ve samimiyet düsturuyla çıktığım bu yolda gönülden işler yapmayı varlık sebebim olarak kabul ettim. Fiziki hizmetler kadar sosyal hizmetler, altyapı, üstyapı kadar kalplere dokunmak, mali iyileştirme kadar şehrin ekonomisini büyütmek hedefim oldu. Niyet hayır olunca akıbet de hayır oluyor. Hamdolsun, Başiskele’deki hizmet dönemimiz, Başiskele’nin; “Güzel İşler Dönemi” oldu.

Altında imzamız olan güzel işler, şüphesiz tek başımıza yaptığımız işler değil. Güzel işler yapmayı, her işi bitirdikten sonra yeni bir işe başlamayı, başarı için bir şart olarak benimseyen bir siyaset anlayışının ve bu anlayışının lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın iradesi güzel işlerimizde baş köşededir. Kocaeli’de hizmet ve eser siyasetinin takipçisi olan arkadaşlarım, belediyedeki çalışma arkadaşlarım, yönetim kadromuz bu işlerin kahramanlarıdır. Bize hizmet etme şansı veren Başiskele halkı güzel işlerin mimarıdır. Bu işlerde katkısı olan herkese minnettarım, teşekkür ediyorum.

Belediyecilik beşikten mezara, sokaktan bulvara hayatın ve şehrin her köşesine hizmet etmeyi gerektiriyor. Pandemiye, depreme, bunlarla bağlı olarak gelişen ekonomik şartlara rağmen hamdolsun hizmet ve eser üretmekten geri kalmadık. Bu çalışmada bu hizmet ve eserlerin genel bir listesini göreceksiniz. Her bir hizmet ve eseri Başiskele için bugünden daha iyi bir geleceğin temelleri olarak görüyoruz. Bu temeller üzerinde, milletimizle el ele Başiskelemizi geliştirmeye güzelleştirmeye devam ediyoruz.

Güzel işler yapmak, son nefesimize kadar talihimiz olsun.

Belediye Başkanı